CATLER BL 8011

Kód položky: 13119
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 6 107,-
Cena s DPH: 7 390,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "Příprava potravin"

Strana: 1    1/2

CATLER BL 4010 4 590,-

CATLER BL 8011 7 390,-

CATLER SM 2011 1 290,-

CATLER BL 9010 17 890,-

CATLER KS 4010 1 490,-

CATLER PB 2010 1 290,-


Popis

tolní mixér pro sekání, mixování, přípravu pokrmů, drcení ledu. 1,5 l nádoba z TritanuTM se zabudovaným nožovým systémem Kinetix®, který poskytuje 100% výsledky mixování. Pricnip Kinetix jsou široké sekací nože přizpůsobené tvaru dna nádoby pro drcení ledu.

Pro snadné použití je mixér vybaven LCD displejem s odpočítáváním doby mixování a osvětlenými ovládacími tlačítky. Jedinečný design víka s očkem umožňuje jeho snadné sejmutí. Vnitřní odnímatelné víčko umožňuje přidání ingrediencí do nádoby během mixování. Nádobu na mixování je možné mýt v myčce nádobí.
 
 
Základní popisStolní mixér pro sekání, mixování, přípravu pokrmů, drcení ledu apod.1,5l nádoba z Tritanu TM se zabudovaným nožovým systémem Kinetix ® na mixováníNožový systém Kinetix ® zaručuje 100% výsledky mixováníŠiroké sekací nože přizpůsobené tvaru dna nádoby pro drcení leduLCD displej s odpočítáváním doby mixováníOsvětlená tlačítkaJedinečný design víka s očkem umožňuje snadné sejmutí víkaVnitřní odnímatelné víčko umožňuje přidání ingrediencí do nádoby během mixováníNádobu na mixování je možné mýt v myčce nádobíFunkceNastavení 5 rychlostíSpeciální tlačítko PULSEPředprogramované funkce: Ice Crush (Drcení ledu) a Smoothie (Krém)Technické údajePříkon 1200 WPoužité materiály: litá nerezová ocel, slitina ušlechtilých kovů a Tritan TMRozměry (v × š (rukojeť směřující na stranu) ×h): 44 x 20 x 22 cmHmotnost: 4 kgProdloužená záruka 3 rokyObecné podmínky pro uplatnění 3leté záruky na vybrané výrobky značky Catler.
3letá záruka na vybrané výrobky Catler je poskytována ve formě informačního letáku.
Pro uplatnění prodloužené záruční doby 36 měsíců je nutno předložit tento informační leták
a potvrzený záruční list, doklad o zakoupení výrobku, popř. jiný doklad prokazující
zakoupení / uvedení do provozu výrobku.
Prodloužená záruční doba se vztahuje pouze na výrobek, který je používán v domácnosti.Co je to tritan?Tritan je vysoce odolný kopolymer (kopolyester).
Vlastnosti tritanu:Extrémně odolný, zvláště odolný proti rozbití, odštípnutí, nebo poškrábání apod.Čirý a průzračný jako skloVhodný pro mytí v myčceBez BPA nebo jiných bifenylů (např. BPS)Bez vlivu na lidské zdravíNeabsorbuje vůně ani pachySpeciální povrch odolný vůči skvrnámVýhody:
Sklo jako materiál je velmi těžké, především když je naplněno tekutinou. Současně je velmi snadné jej rozbít i poškrábat. Tritan je stejně průzračný jako sklo, ale navíc je téměř nemožné ho rozbít, nebo poškrábat, např. při sekání ledu nebo při mytí v myčce. Tritan jako materiál je velmi lehký, čímž snižuje spotřebu energie nejen při přepravě.
Extrémně vysoká odolnost prodlužuje jeho použitelnost a životní cyklus. Současně je tedy i ekologicky šetrným výrobkem. V porovnání s jinými polykarbonáty, jinými odolnými i čirými polymery, můžeme tritan zařadit mezi materiály s nižším množstvím odparu, s nižší vynaloženou energií a s nižší produkcí skleníkových plynů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2013 All rights reserved. Mameto.cz