AEG HG795840NB

Kód položky: 12854
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 11 562,-
Cena s DPH: 13 990,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "Plynové"

Strana: 1          1/8

Popis

Zkracuje dobu přípravy a šetří teplem
Jedinečné zarovnané hořáky ohřívají při vaření na této plynové varné desce přímo spodek vašich pánví. Šetří se tím teplo a zvyšuje účinnost vaření až o 20 %.
Design zarovnaných hořáků umožňuje jejich optimální zapuštění do povrchu varné desky
Jedinečný design zarovnaných hořáků umožňuje jejich začlenění do skleněného povrchu varné desky, čímž vám poskytují hladký povrch, který je stylový a snadno se čistí.
Rozdělovač plamene, který se snadno čistí
Jednoduchý rozdělovač plamene z jednoho kusu se velmi snadno čistí. V případě rozlitých zbytků či skvrn jej můžete snadno vyčistit nebo vložit do myčky nádobí.
Odolný skleněný povrch, který se snadno čistí
Pevný skleněný povrch této varné desky je nejen velmi odolný, ale také se velmi snadno udržuje čistý a ve skvělém stavu.
Elegantní design kombinovaný s výkonem
Elegantně navržené litinové mřížky pod nádoby nabízí robustní a odolnou základnu na vaření ve všech vašich pánvích a poskytují varné desce stylový a profesionální vzhled.
Okamžité nastavení plamene  
Díky postříbřeným ovládacím prvkům s elegantním designem lze u této plynové varné desky nastavit sílu plamenů jednoduchým dotykem.
Typ desky: Plyn na skle Otočné ovládací knoflíky Levá přední zóna: slabý hořák , 5mm, 1000W/85Levá zadní zóna: středně silný hořák , 5mm, 2000W/107 Střední zadní zóna: silný hořák , 5mm, 2900W/128Pravá přední zóna: slabý hořák , 1000W/85, 5mm Pravá zadní zóna: Středně velký hořák , 5mm, 2000W/107 Integrované elektrické zapalování přímo z ovladače Bezpečnostní termo pojistka: plyn je uzavřen při zhasnutí hořáku Jednoduchá instalace díky přichycovacímu systému Litinové podpěry pánví Hlavní barva: Černá 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2013 All rights reserved. Mameto.cz