Marantz NR1506

Kód položky: 13089
Dostupnost: na dotaz
Cena bez DPH: 13 215,-
Cena s DPH: 15 990,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "AV receiver"

Strana: 1               1/13

MARANTZ PM-11S3 109 990,-

MARANTZ SA-11S3 109 990,-

MARANTZ MM8077 57 990,-

MARANTZ MM7055 38 990,-

ONKYO PA-MC5501 59 990,-

Marantz SR5010 24 990,-


Popis

Nový NR1506 A/V receiver nabízí rozšířené možnosti připojení včetně vestavěného Wi-Fi a Bluetooth. Součástí vyýbavy je samozřejmě i AirPlay a proto můžete poslouchat hudbu uloženou na Apple mobilním zařízení.
Užívejte si zvuku svých oblíbených soundtracků ve vysokém rozlišení, NR-1506 je proto vybaven vyspělým 32-bit DSP procesorem s podporou všech aktuálních formátů včetně Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Výkonová sekce používá diskrétní výkonové tranzistory a totožnou konstrukci pro všech 5 kanálů a zvládá zatížení 4 Ohmy.
Vylepšená sekce zpracování obrazu je osazená celkem 6ti HDMI vstupy (včetně jednoho předního) a všech
5 zadních vstupů je plně kompatibilní s 4K Ultra HD video včetně varianty o frekvenci 60Hz, 4:4:4 barevnýmspektrem a formátem 21:9. Zásadním posunem oproti loňsku je implementace nové ochrany proti kopírování
4K videa - HDCP 2.2. Součástí je samozřejmě i funkce ARC, která umožní jediným HDMI kabelem propojit obraz do TV a současně zvuk z ní.
Wi-Fi a Bluetooth 5x 85W Audyssey MultEQ automatické nastavení repro a kalibrace místnosti Poslední
HDMI verze komp. 4K 60Hz 4:4:4 rozlišením 5+1 HDMI in / 1 out (4K 60Hz, 3D, ARC, HDR, BT2020) PlnáHDCP 2.2 podpora na všech vstupech MP3, WAV, AAC, WMA HD Audio streaming: FLAC 192/24, DSD, ALAC Gapless
Playback Spotify Connect, Internet Radio, AirPlay Marantz AVR Remote App pro iOS a Android zařízení ECO režim
Vestavěné Wifi a BT
Díky bezdrátové konektivitě Wifi a Bluetooth a vylepšené zdvojené anténě RF přenašeče je bezdrátový přenos stabilní a kvalitní i v místech s hustou zástavbou. K internetu se můžete připojit jak pomocí klasické
RJ45 - LAN portu tak i bezdrátově a poslouchat tak Spotify Connect nebo jiné streamovací služby. Vybírat můžete samozřejmě i z tisíců internetových stanic z celého světa.
NR1506 samozřejmě podporuje AirPlay a přenos jakéhokoli zvuku z Apple zařízení je skutečně hračkou, díky
DLNA 1.5 certifikaci pak ani přístup k ostatním úložištím není nejmenší problém.
Plná podpora 4K Ultra HD specifikace
Krom umění zpracovat 4K Ultra HD 3840 x 2160 rozlišní, podporuje NR1506 také rozšířený barevný prostor, klíčový faktor specifikace BT.2020 4K Ultra HD. 5ti kanálový diskrétní zesilovač s Eco režimem
Výkonová sekce zesilovače obsahuje diskrétní součástky s vysokým výstupním výkonem, identické pro všechny kanály(50W (20Hz~20kHz, .08%THD, 8 ohm)a zatížitelností od 4 Ohm.
Dva výstupy pro subwoofer
NR1506 je vybavený dvojitým výstupem pro subwoofer a vy tedy můžete připojit dvojici menších subwooferů namísto jediného velkého. To se může pozitivně projevit na celkově lepším vykrytí prostoru, zamezení rušivým akustickým jevům a bas tak může být celkově klidnější, hlubší a detailnější.
Audyssey Bronze
Pomocí přiloženého měřícího mikrofonu, který je dodáván i s skládacím stojanem, Audissey MultiEQ přesně změří a nastaví jednotlivé reproduktory včetně subwooferů a následně generuje mimořádně přesné DSP akustické korekce, výsledkem čehož je v dané kategorii nejpřirozenější a tónově vyvážený zvukový projev bez ohledu na použité reproduktory.
Snadné nastavení i použití
Díky našemu vlastnímu Setup assistantovi spolu s Quick Start Guide můžete nastavit a konfigurovat vaše domácí kino snadno a rychle. Díky informacím zobrazovaným na obrazovkce připojené TV.
Nová ovládací aplikace
Stáhněte si zdarma novou aplikaci Marantz 2015 Remote App a ovládejte NR1506 pomocí svého smartphonu nebo tabletu. Aplikace vám umožní nejen obsluhu ale i nastavení celého zařízení.
Přední USB konektor
Přední USB vstup je kompatibilní s USB paměťmi a NAS zařízeními. V případě zapnutého receiveru pak vaše zařízení touto cestou současně dobíjí (5V/1A).
Barevně rozlišené reproduktorové terminály
Především z důvodu snazší instalace je NR1506 osazený horizontální řadou prémiových reprokonektorů s jednoznačným barevným označením, prakticky znemožňující špatné zapojení.
Slim Design
Elegantní štíhlá konstrukce, stylový kartáčovaný přední panel s dvěma ovládacími tlačítky pro ovládání hlasitosti a volby vstupu. Grafický displej nabízí jasný dobře čitelný text, srozumitelné ikony které vám umožní okamžitě vidět vybraný zdroj signálu úroveň hlasitosti a další důležité informace.
Představení AVreceiverů modelové řady 2015

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2018 All rights reserved. ElektroStyl MARK s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.