KLIPSCH RP-404C II Walnut

Kód položky: 24619
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 12 802,-
Cena s DPH: 15 490,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "Středové"

Strana: 1       1/5

Popis


Co všechno umí

Inovativní větší 90 ° x 90 ° silikonový hybridní klakson Tractrix z kompozitu umí zprostředkovat až neuvěřitelně účinný přenos vysokofrekvenčních vln do poslechové dimenze. Konečným výsledkem je mnohem ostřejší a projasněný zvuk. Tento centr je známý pod označením Reference Premiere RP-404C II, přičemž jeho hlavním znakem je schopnost přivést filmové dialogy a hudební texty k životu. Vybavené reproduktorové zařízení je osazeno čtyřmi 100 mm Cerametallic basovými reproduktory a hybridním Tractrix Hornem - spolu vydají jeden pořádně živý, výrazný zvuk.


Přímá úměra platí

I v tomto případě je zřejmé, že větší horn znamená jednoznačně lepší zvuk. Fázová zástrčka a lisovaný silikonový povrch zajišťují hladkou frekvenční odezvu. Tím spíš hraje reproduktoru do karet i technologie odpružení LTS (Linear Travel Suspension) titanového membránového tweeteru, exkluzivní 25,4 mm měnič minimalizuje zkreslení pro lepší a detailnější výkon. Výškové reproduktory LTS jsou typické pro vizuální charakter předchozí řady Reference Premiere. Velkou roli hraje také možnost odvětrávání – odvětrávaný tweeter snadněji redukuje stojaté vlny, jež vytvářejí nechtěné harmonické zkreslení. To všechno se transponuje na vylepšený zvukový obraz vysokofrekvenčního pásma.


Užití špičkových materiálů

Výrobce si vybírá velmi přísně, z čeho bude své moduly a komponenty vyrábět. Pro svá zařízení volí ty nejlepší materiály, což platí například i u nových cerametallic wooferů. Basové reproduktory řady RP byly aktualizovány pro bezchybnou reprodukci zvuku, nízké zkreslení, maximální účinnost. Přepracovat basový reproduktor umí odhalit a posunout výkon, detaily i emoce.


Hvězdný zvuk Klipsch

Středový kanál je specifikum, které nejde obejít, ba ani nahradit. Reproduktory Klipsch RP byly v průběhu let velmi dobře přijímány díky silnému zvuku domácích kin. Nová série Reference Premiere II má poměrně dost funkcí. RP-404C II je nejmenší čtyř-budičový středový kanálový reproduktor, který obsahuje aktualizovaný výškový reproduktor. Kromě toho audio návrháři vylepšili basové reproduktory a utěsnili skříň.


Nové technologie

O celkovém průměru 25,4 mm vystupuje do popředí tweeter LTS (Linear Travel Suspension) s odvětrávaným pouzdrem. Klasický Tractrix horn, ve kterém je umístěn, má širší hrdlo pro lepší zvukovou scénu a směrovost. Je tvořen silikonovým povrchem a unikátním fázovým konektorem, udržuje hladké, neunavující vysokofrekvenční pásmo. Lepší basové reproduktory poskytují efektní výstup. Tyto měniče dodávají zvukové efekty středového kanálu typu exploze, údernosti a reprodukují hlasy v nižších rejstřících. Každý basový reproduktor používá o 70 % větší kmitací cívku pro větší kontrolu, rychlost a přesnost. Basové reproduktory mají také nové hliníkové zkratovací kroužky, které pomáhají snižovat zkreslení a umožňují měničům zvládnout větší výkon.


Na čem záleží

Při stavění středového reproduktoru je důležité jeho správné umístění v prostoru. Klipsch 404C II má však uzavřenou skříň, aby mohl být postaven téměř kamkoli. Díky tomu může být opřený i o zeď. Netřeba se tedy obávat, že by se za reproduktorem hromadily basové vlny a znečišťovaly zvuk. Frekvenční odezva je 87 - 25 000 Hz (± 3dB), citlivost 94 dB, výkon dosahuje až 125 W RMS a impedance 8 Ohm. Magnetická stylová mřížka chrání technologie, ebenový vinylový design odolává případnému poškrábání. Korkové podložky na spodní straně dodávají stabilitu a bezpečnost, přičemž pomáhají oddělit reproduktor od povrchů.
Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 1" / Střední a nízké frekvence: 4x 4"
Frekvenční odezva od (Hz) 87
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Dělící frekvence (Hz) 650/1900
Impedance (?) 8
Citlivost (dB) 94
Nominální vstupní výkon (W) 125
Maximální vstupní výkon (W) 500
Barva Ořech
Šířka (mm) 682
Výška (mm) 145
Hloubka (mm) 164
Hmotnost (kg) 9.25

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2018 All rights reserved. ElektroStyl MARK s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.