KLIPSCH RP-500SA II Ebony

Kód položky: 24624
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 14 868,-
Cena s DPH: 17 990,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "Speciální"

Strana: 1    1/2

JAMO S 8 ATM B 4 990,-

JAMO S 8 ATM W 4 990,-

JAMO S 8 ATM N 5 490,-

KLIPSCH THX-6000-LCR... 38 000,-

KLIPSCH THX-6000-LCR... 38 000,-

KLIPSCH THX-5000-LCR... 35 000,-


Popis


Flexibilní využití

Reproduktory Klipsch RP-500SA II lze použít jako nástěnné či prostorové reproduktory pomocí snadno proveditelného montážního systému – poskytnou tak dokonalý úhel pro vylepšené zvukové efekty. Do výbavy náleží přepínatelná výhybka, umožňující přepínání mezi režimy Dolby Atmos a Dolby Surround, aby byl optimalizován výkon v jakékoli konfiguraci.


Domácí zvuk na vysoké úrovni

Modifikovaná řada Reference Premiere přidává k charakteristické akustické odborné znalosti Klipsch jako bonus také špičkovou technologii a vnáší tak do hudby nový zlatý standard v prémiových řešeních domácího kina a hi-fi poslechu.


Moderní vzhled a skvělý zvuk

Reproduktor je zajímavý pevnou, flexibilní odnímatelnou mřížkou, jež se magneticky připojuje, dále pokročilým designem skříně a dodatečným vyztužením i dělenou skříní, což má za následek minimální rezonance a vibrace. Novodobý charakter podporuje dobrý výběr materiálů a povrchových úprav. Podobou ebenového a ořechového dřeva se mohou pyšnit saténově lakované přepážky a povrch kabinetů, odolný proti mechanickému poškození. Vylepšen je také vstupní panel, audiofilní kabel a snadno přístupné hliníkové vázací sloupky.


Větší je lepší

S větším zvukovodem se hlásí také lepší zvuk. Inovativní 90° x 90° silikonový kompozitní hybridní Tractrix Horn poskytuje velmi účinný přenos vysokofrekvenčních vln do poslechové sféry s cílem zajistit ostřejší, průzračnější zvuk. Hladší odezvě pak napomáhá fázová zástrčka i lisovaný silikonový povrch. Tweeter je vyroben z titanu a opatřen systémem LTS odpružení, díky tomu je omezeno zkreslení a nastolen lepší výkon s detaily. Výškové reproduktory LTS již nerozlučně patří k řadě Reference Premiere. Odvětrávaný kryt výškového reproduktoru účinně minimalizuje stojaté vlny, důsledkem toho je zjevná detailnost a čistota v reprodukci vysokých frekvencí.


Cerametallic woofer

Charakteristickým rysem reproduktorů Reference Premiere je basový reproduktor Cerametallic, vylepšený pro bezchybnou reprodukci zvuku, co nejmenší zkreslení a co největší účinnost. Modifikovaný basový reproduktor je nositelem skvělého výkonu, mnoha jemných drobností a všudypřítomných emocí. Referenční premiéra Klipsch RP-500SA II Dolby Atmos předesílá úspěšné univerzální reproduktory s prostorovým zvukem.


Parametry

Technicky jde o 2-pásmový, uzavřený systém s odpovídající frekvenční odezvou typu Dolby Atmos a běžným výkonem o velikosti 75 W, maximálně však 300 W. Nominální impedance má 8 Ohm. K výrobě bylo využito MDF materiálu s vnitřním vyztužením. Každý model je 217 mm vysoký, 173 mm široký a 320 mm hluboký, váží 4,3 kg. K příslušenství patří gumové nožičky a propojky Dolby Atmos pro použití se sloupovými reproduktory Premiere. Výrobce dále umožňuje variabilitu umístění i nastavení výšky nebo prostorového zvuku na stěně. Vše je velmi jednoduché a to díky snadno použitelnému montážnímu systému, jelikož poskytuje dokonalý úhel pro vylepšení zvukových efektů. Co nelze opomenout, je přepínatelný crossover. Reproduktor prostorového zvuku RP-500SA II Dolby Atmos obsahuje takto upravenou výhybku, jenž přepíná mezi režimy Atmos a Surround. Tak zajišťuje posluchačům efektivní a optimalizovaný výkon v jakékoli konfiguraci. Efektní povrchové úpravy v designu ebenu či vlašského ořechu korunují toto reproduktorové vylepšení z dílny světoznámé americké společnosti Klipsch.
Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 1" (titanový, Tractrix Horn) / Střední a nízké frekvence: 5.25" (Cerametallic™)
Typ reproduktoru Uzavřený
Bi-wire / bi-amp možnost ?
Frekvenční odezva od (Hz) Splňuje specifikace Dolby Atmos
Frekvenční odezva do (Hz) Splňuje specifikace Dolby Atmos
Impedance (?) 8
Nominální vstupní výkon (W) 75
Maximální vstupní výkon (W) 300
Barva Černá
Šířka (mm) 173
Výška (mm) 217
Hloubka (mm) 320
Hmotnost (kg) 4.35

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2018 All rights reserved. ElektroStyl MARK s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.