KLIPSCH RP-500SA II Walnut

Kód položky: 24625
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 14 868,-
Cena s DPH: 17 990,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "Speciální"

Strana: 1    1/2

KLIPSCH THX-6000-LCR... 38 000,-

KLIPSCH THX-6000-LCR... 38 000,-

KLIPSCH THX-5000-LCR... 35 000,-

KLIPSCH Klipschorn 75th... 407 500,-

KLIPSCH R-40SA Black 10 290,-

KLIPSCH RP-500SA II ... 17 990,-


Popis


Flexibilní využití

Reproduktory Klipsch RP-500SA II lze použít jako nástěnné či prostorové reproduktory pomocí snadno proveditelného montážního systému – poskytnou tak dokonalý úhel pro vylepšené zvukové efekty. Do výbavy náleží přepínatelná výhybka, umožňující přepínání mezi režimy Dolby Atmos a Dolby Surround, aby byl optimalizován výkon v jakékoli konfiguraci.


Domácí zvuk na vysoké úrovni

Modifikovaná řada Reference Premiere přidává k charakteristické akustické odborné znalosti Klipsch jako bonus také špičkovou technologii a vnáší tak do hudby nový zlatý standard v prémiových řešeních domácího kina a hi-fi poslechu.


Moderní vzhled a skvělý zvuk

Reproduktor je zajímavý pevnou, flexibilní odnímatelnou mřížkou, jež se magneticky připojuje, dále pokročilým designem skříně a dodatečným vyztužením i dělenou skříní, což má za následek minimální rezonance a vibrace. Novodobý charakter podporuje dobrý výběr materiálů a povrchových úprav. Podobou ebenového a ořechového dřeva se mohou pyšnit saténově lakované přepážky a povrch kabinetů, odolný proti mechanickému poškození. Vylepšen je také vstupní panel, audiofilní kabel a snadno přístupné hliníkové vázací sloupky.


Větší je lepší

S větším zvukovodem se hlásí také lepší zvuk. Inovativní 90° x 90° silikonový kompozitní hybridní Tractrix Horn poskytuje velmi účinný přenos vysokofrekvenčních vln do poslechové sféry s cílem zajistit ostřejší, průzračnější zvuk. Hladší odezvě pak napomáhá fázová zástrčka i lisovaný silikonový povrch. Tweeter je vyroben z titanu a opatřen systémem LTS odpružení, díky tomu je omezeno zkreslení a nastolen lepší výkon s detaily. Výškové reproduktory LTS již nerozlučně patří k řadě Reference Premiere. Odvětrávaný kryt výškového reproduktoru účinně minimalizuje stojaté vlny, důsledkem toho je zjevná detailnost a čistota v reprodukci vysokých frekvencí.


Cerametallic woofer

Charakteristickým rysem reproduktorů Reference Premiere je basový reproduktor Cerametallic, vylepšený pro bezchybnou reprodukci zvuku, co nejmenší zkreslení a co největší účinnost. Modifikovaný basový reproduktor je nositelem skvělého výkonu, mnoha jemných drobností a všudypřítomných emocí. Referenční premiéra Klipsch RP-500SA II Dolby Atmos předesílá úspěšné univerzální reproduktory s prostorovým zvukem.


Parametry

Technicky jde o 2-pásmový, uzavřený systém s odpovídající frekvenční odezvou typu Dolby Atmos a běžným výkonem o velikosti 75 W, maximálně však 300 W. Nominální impedance má 8 Ohm. K výrobě bylo využito MDF materiálu s vnitřním vyztužením. Každý model je 217 mm vysoký, 173 mm široký a 320 mm hluboký, váží 4,3 kg. K příslušenství patří gumové nožičky a propojky Dolby Atmos pro použití se sloupovými reproduktory Premiere. Výrobce dále umožňuje variabilitu umístění i nastavení výšky nebo prostorového zvuku na stěně. Vše je velmi jednoduché a to díky snadno použitelnému montážnímu systému, jelikož poskytuje dokonalý úhel pro vylepšení zvukových efektů. Co nelze opomenout, je přepínatelný crossover. Reproduktor prostorového zvuku RP-500SA II Dolby Atmos obsahuje takto upravenou výhybku, jenž přepíná mezi režimy Atmos a Surround. Tak zajišťuje posluchačům efektivní a optimalizovaný výkon v jakékoli konfiguraci. Efektní povrchové úpravy v designu ebenu či vlašského ořechu korunují toto reproduktorové vylepšení z dílny světoznámé americké společnosti Klipsch.
VýrobceKlipsch
Počet pásem2
MěničeVysoké frekvence: 1" (titanový, Tractrix Horn) / Střední a nízké frekvence: 5.25" (Cerametallic™)
Typ reproduktoruUzavřený
Bi-wire / bi-amp možnost?
Frekvenční odezva od (Hz)Splňuje specifikace Dolby Atmos
Frekvenční odezva do (Hz)Splňuje specifikace Dolby Atmos
Impedance (?)8
Nominální vstupní výkon (W)75
Maximální vstupní výkon (W)300
BarvaOřech
Šířka (mm)173
Výška (mm)217
Hloubka (mm)320
Hmotnost (kg)4.35

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2018 All rights reserved. ElektroStyl MARK s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.