KLIPSCH RP-504C II Ebony

Kód položky: 24616
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 15 942,-
Cena s DPH: 19 290,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "Středové"

Strana: 1       1/5

Popis


Funkční vybavení

Středový reproduktor využívá větší velikosti hornů Tractrix, které hostí titanový odvětrávaný výškový reproduktor LTS a o 70 % větší kmitací cívky ve čtyřech cerametalických kuželových basových reproduktorech. Díky tomu má zvuková scéna vyšší výkon a přesnější směrovost zvuku, který produkuje.


Nové technologie

Klipsch staví na pokročilých technologiích. Získané know-how neopouští, ale inovuje, modernizuje, modifikuje. Nový, větší 90° x 90° silikonový kompozitní hybridní Tractrix horn má nastartovat ostřejší a jasnější dialog. Titanový tweeter s exkluzivní LTS technologií minimalizuje zkreslení a taktéž podporuje detailnější výkon. Všemu napomáhá design odvětrávaného tweeteru, přičemž zvýrazňuje detaily toho, co je slyšet. Inovativní woofery a jejich bezchybná reprodukce zvuku předpokládá minimální zkreslení a maximální účinnost. Porty Reference Premiere využívají geometrii Tractrix, umožňují nejúčinnější a nejrychlejší přenos vzduchu ze skříně. I basy jsou čistší a silnější.


V estetickém duchu

Pokročilý design kabinetu vychází z dodatečného vyztužení, dělená skříň minimalizuje vibrace a vylepšen je také vstupní panel. Výrobce věnuje velkou péči výběru materiálů a povrchových úprav. Středový modul je pěkný kousek nábytku a hodí se do každé místnosti. Magneticky připojitelná mřížka slouží pro elegantní přechod z výkonného krytí na diskrétní výkon.


Vlajková loď

Společnost Klipsch přepracovala řadu RP pro rok 2022 a přinesla na trh spoustu nových vylepšení ovladačů. RP-504C II je vlajková loď středového kanálu reproduktoru v nové sérii, tentokrát s mnoha esy v rukávu. Rafinovaný horn a aktualizovaný výškový reproduktor je neoddiskutovatelný, zejména když reproduktor se středovým kanálem je nejdůležitějším reproduktorem v systému domácího kina. Dokáže prosadit dvě zásadní části filmového soundtracku: dialogy a efekty centrálního kanálu. Větší basové reproduktory Cerametallic poskytují zvukové efekty jako jsou exploze s větší úderností. Jejich nové hliníkové zkratovací kroužky pomáhají snižovat zkreslení a umožňují měničům zvládnout více výkonu.


Porty pro hlubší basy

Skříň 504C II má zadní Tractrix port, který umí prohloubit basovou odezvu reproduktoru. Tvar klaksonu podporuje účinnější proudění vzduchu dovnitř a ven ze skříně, také minimalizuje hluk portu a nízkofrekvenční zkreslení. Velkou roli hraje usazení reproduktoru se středovým kanálem, neměl by stát u zdi ani u zadní části zvukového systému. Reproduktor potřebuje trochu více místa, aby mohl „dýchat“, a to stojí za dobrou basovou odezvu reproduktoru. Hlavními přednostmi produktu však není jenom jeho výbava.


Potenciál je tvořen parametry

Zařízení funguje ve frekvenční odezvě 50 - 25 000 Hz (± 3dB) s citlivostí zvuku 96 dB a s výkonem až 150 W RMS, přičemž impedance je 8 Ohm. Stylový design, odolný proti poškrábání se saténově lakovanými přepážkami, ochranná mřížka, hliníkové vázací koncovky reproduktorů s vnitřním zapojením reproduktorů na audiofilské úrovni – to všechno je zásadní. Výčet specifik doplňují korkové podložky na spodní straně, které produktu dodávají stabilitu a bezpečnost. Zároveň pomáhají oddělit reproduktor od povrchů. Středový reproduktor nabízí ve svém komplexním podání i 5-letou uživatelskou záruku.
Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 1" / Střední a nízké frekvence: 4x 5.25"
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Dělící frekvence (Hz) 650/1950
Impedance (?) 8
Citlivost (dB) 96
Nominální vstupní výkon (W) 150
Maximální vstupní výkon (W) 600
Barva Černá
Šířka (mm) 814
Výška (mm) 174
Hloubka (mm) 383
Hmotnost (kg) 16.45

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2018 All rights reserved. ElektroStyl MARK s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.