KLIPSCH RP-600M II Walnut

Kód položky: 24613
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 15 942,-
Cena s DPH: 19 290,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "Regálové"

Strana: 1        1/6

Popis


Technická specifika

Regálové reproduktory fungují ve frekvenční odezvě 44 - 25 000 Hz +/- 3dB, s citlivostí zvuku 94,5 dB na 2,83 V / 1 m a s výkonem (Cont/Peak) 100 / 400 W. Výrobce uvádí nominální impedanci 8 Ohm, dělící kmitočet je na 1500 Hz. Osazení ozvučnice zajišťuje titanový vysokofrekvenční měnič s LTS odpružením, odvětrávaný výškový reproduktor s hybridním průřezem a rozšířeným klaksonem Tractrix, dále pak nízkofrekvenční měnič - keramický kuželový basový reproduktor s Faradayovými kroužky. Jako materiál výrobce zvolil MDF s vnitřními výztuhami, typ krytu je bass-reflexní s porty Tractrix, směřujícími zezadu. Vstupy zajišťují duální hliníkové vázací sloupky s možností bi-wire / bi-amping připojení.


Parametry

Každý reproduktorový modul je konstruován precizně, s výškou cca 400 mm, šířkou 202 mm, hloubkou 330 mm a hmotností 8,2 kg. Designový povrch v ebenovém či v ořechovém dřevě mu sluší. Ozvučnice je osazena LTS (Linear Travel Suspension) titanovým membránovým výškovým reproduktorem s klaksonem Tractrix a kuželovým basovým reproduktorem Cerametallic. Tyto technologie jsou patentem Klipsch.


Vlastnosti soustavy

Každý modul disponuje Bass-reflex designem s portem Tractrix, směřujícím dozadu a stylovou magnetickou mřížkou, která chrání vnitřní technologie. Povrchový ebenový vinyl je dán designem, odolným proti poškrábání, je doplněn saténově lakovanými přepážkami. Nechybějí hliníkové vázací koncovky reproduktorů s vnitřním zapojením reproduktorů na audiofilské úrovni či korkové podložky, umístěné na spodní straně, které dodávají stabilitu a bezpečnost. Zároveň pomáhají oddělit reproduktor od povrchů. Výrobce umožňuje uživatelům 5- letou záruční lhůtu. Kromě toho je v balení uživatelská příručka Klipsch Reference Premiere RP-600M II, 2 mřížky, 4 propojky svorek (předinstalované), uživatelský manuál a důležité bezpečnostní pokyny.


Reference Premiere

Pod tímto sériovým označením se skrývá řada skvěle provedených modernizovaných a vylepšených reproduktorů. Některé z nich jsou sloupového typu, jiné lze pohodlně postavit do regálu. Série II zahrnuje také středové reproduktory a reproduktory prostorového zvuku, ve dvojím provedení. Všechny produkty této oceněné řady lze pořídit buď v černém ebenovém provedení, nebo v dezénu krásného ořechového dřeva. Výrobce v této nové modifikované linii provedl mnoho akustických i estetických vylepšení, kdy výsledkem je ten nejčistší věrohodný zvuk v elegantním balení. Každý kousek se hodí do libovolného interiéru, protože je řešen nadčasově a s notnou dávkou graciéznosti.


Nemůžete sáhnout vedle

Klispch design je skutečně na vysoké úrovni, zejména co se týká této prémiové série. Z komplexního pohledu jde o jedno velké, téměř rodinné uskupení, které moderní audiofilsky založený uživatel beze zbytku uvítá. Klipschem vybavená domácnost získá co do vizuální zajímavosti, tak i do akustické dokonalosti – zvuk linoucí se éterem má říz i grády, harmonii i melodii, dynamiku i synergii. V konečném důsledku je tím, o čem by mohl snít každý milovník dobré hudby, dobrého zvuku.
Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 1" / Střední a nízké frekvence: 6.5"
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost ?
Frekvenční odezva od (Hz) 44
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Dělící frekvence (Hz) 1500
Impedance (?) 8?
Citlivost (dB) 94
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální vstupní výkon (W) 400
Barva Ořech
Šířka (mm) 202
Výška (mm) 400
Hloubka (mm) 330
Hmotnost (kg) 8.20

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2018 All rights reserved. ElektroStyl MARK s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.