KLIPSCH RP-502S II Walnut

Kód položky: 24623
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 19 826,-
Cena s DPH: 23 990,-
Koupit (ks):
 
iplatba- splátková kalkulačka

Další z kategorie "Surroundové"


Popis


Technologie vládnou ovladačům

Z návrhářské dílny Klipsch pochází Wide Dispersion Surround Technology s úžasnými čtyřmi ovladači, umístěnými v jednom kabinetu. Prostorové reproduktory Reference Premiere jsou dostupné v ořechovém či černém - ebenovém provedení, interiér rozzáří a obohatí hned nadvakrát.


Specifikace a upřesnění

V nové verzi uzavřeného modelu prostorových reproduktorů jsou využity dva keramické basové reproduktory s Faradayovými kroužky a jeden vysokofrekvenční titanový LTS odvětrávaný tweeter s hybridně konstruovaným rozšířeným zvukovodem Tractrix, evokujícím klakson. Frekvenční odezva se pohybuje v pásmu od 62 do 25 000 Hz +/- 3dB a citlivostí 94dB při 2,83V / 1m. Standardní výkon dosahuje 100 W, špičkově až 400 W. Nominální impedance je na hranici 8 Ohm a dělící kmitočet ukazuje na 1 500 Hz. Výrobce sáhl při výrobě po MDF materiálu s vnitřním vyztužením. Vstupy jsou zastoupeny jednotlivými hliníkovými vázacími sloupky. Každý reproduktor je 360 mm vysoký, 303 mm široký a 194 mm hluboký, přičemž váží 7,6 kg. K příslušenství patří gumové nožičky.


Hlavní rysy

Zásadním prvkem v těchto reproduktorech je 90° x 90° Silicon Composite Hybrid Tractrix Horn. Tvarový design klaksonu maximalizuje efektivitu a účinně zvyšuje detaily, zároveň se však zaměřuje na vysoké frekvence. Přičemž patentovaná geometrie Tractrix je zárukou účinného přenosu vysokofrekvenčních vln do oblasti poslechu. Fázová zástrčka a stlačený lisovaný silikonový povrch mají za úkol dosáhnout hladké frekvenční odezvy. Těmito úpravami výrobce míří k jedinému cíli – má zájem produkovat ten nejčistší a nejpřirozenější zvuk. Druhá řada zvětšuje velikost hornu pro větší zvukovou scénu a lepší směrovost.


Linear Travel Suspension

Titanový membránový výškový reproduktor je vylepšen lineárním odpružením – LTS. Exkluzivní odpružení eliminuje zkreslení a činí výkon lepším, detailnějším. LTS tweetery jsou charakteristickým znakem předchozích řad Reference a proto jsou také základní součástí jedněch z nejlepších reproduktorů na světě. Design odvětrávaného výškového reproduktoru pomáhá snižovat stojaté vlny, které vytvářejí nežádoucí harmonie.


Cerametallic technology

Basové reproduktory ve zcela novém designu čerpají z výjimečné tuhosti a lehkosti, což je velmi žádoucí. Nové hliníkové zkratovací kroužky snižují zkreslení a také zvyšují výkon, nová struktura motoru zlepšuje tranzitní odezvu s větší kontrolou, vyšší rychlostí a přesností.


Realistický, filmový zvuk v jakékoli místnosti

Právě takový zvuk lze dosáhnout i při ne zcela ideální konfiguraci umístění. Všechno, čím prostorové reproduktory překvapí hudby milovné publikum, je možné shrnout do několika zásadních bodů. Velkou roli hraje sympaticky vylepšený vstupní panel. Chybět nesmí audiofilní kabel a snadno dostupné hliníkové vázací sloupky pro jakýkoli typ připojení. Výrobce samozřejmě myslel i na využití kvalitních materiálů a povrchových úprav. Povrchovou úpravou je míněn ebenový vinyl a ořechový vinyl, které se mohou pochlubit saténově lakovanými ozvučnicemi s povrchem odolným proti poškrábání. Jako funkční doplněk slouží silná, flexibilní odnímatelná mřížka. Připojuje se magneticky a je elegantním přechodem z výkonného showstopperu na požadovaný, diskrétní výkon.
VýrobceKlipsch
Počet pásem2
MěničeVysoké frekvence: 1" (titanový, Tractrix Horn) / Střední a nízké frekvence: 2x 5,25" (Cerametallic™)
Typ reproduktoruUzavřený
Bi-wire / bi-amp možnost?
Frekvenční odezva od (Hz)62
Frekvenční odezva do (Hz)25000
Dělící frekvence (Hz)1500
Impedance (?)8
Citlivost (dB)94
Nominální vstupní výkon (W)100
Maximální vstupní výkon (W)400
BarvaOřech
Šířka (mm)303
Výška (mm)360
Hloubka (mm)194
Hmotnost (kg)7.6

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
©2018 All rights reserved. ElektroStyl MARK s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.